ایرلاین های تحت قرار داد با هواپیمایی Air France / KLM

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (4 Votes)

ایرلاین های تحت قرار داد ( از مبدا ایران ) با هواپیمایی Air France / KLM 

همکاران گرامی ،

باسلام ، بدینوسیله به اطلاع می رساند در حال حاضر پروازهای هواپیمایی KLM Air France از طریق پرواز ایرلاین های ذیل از ایران قابل رزرو می باشد :

مطالعه بیشتر...

شرکت هواپیمایی ایر فرانس

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.42 (6 Votes)

شرکت هواپیمایی ایر فرانس (به طور رسمی Société Air France SA) یک شرکت هواپیمایی متعلق به کشور فرانسه است که پرچمدار فرانسه نیز محسوب می شود و یکی از معتبرترین بزرگترین ایرلاین های دنیا محسوب می شود. آشیانه اصلی هواپیماها و مقر آن در ترمبلی فرانسه در شمال شهر زیبای پاریس قرار دارد. این شرکت عضو موسس Skyteam(اسکای تیم) اتحادیه جهانی است. ایرلاین ایر فرانس در سال ۲۰۱۰ به ۳۲ مقصد در داخل فرانسه پرواز می کرد. همچنین این شرکت به ۱۵۴ مقصد در سراسر دنیا و در پنج قاره و به ۹۱ کشور پرواز کرده و اقدام به حمل بار و مسافر می نماید. مرکز پرواز های این شرکت فرودگاه شارل دوگل پاریس است.فرودگاه های اورلی پاریس، لیون- سنت اگزوپری، فرودگاه ساحلی نیس در فرانسه نیز به عنوان هاب ثانویه خدمت می کنند. ایر فرانس ایر ویز در ۷ اکتبر سال ۱۹۳۳ از ادغام ایر ارینوت، ایر یونیون، شرکت پرتال هوایی عمومی، شرکت بین‌المللی ناوبری فرانسه و حمل و نقل آرینه تشکیل شد. در سال ۱۹۹۰ اولین پرواز بین‌المللی ایر فرانس انجام شد.ایر فرانس در سال ۲۰۰۳ با ادغام شدن با KLM تبدیل به ایر لاین ملی فرانسه شد. در اکتبر سال ۲۰۰۱ شرکت ۱۲.۵۳ میلیارد یورو در آمد داشت. ایر فرانس در سال ۲۰۰۴ با اختصاص دادن ۲۵ درصد پروازهای اروپا، عنوان بزرگترین ایرلاین اروپا را از آن خود کرد.

ایر فرانس در پرواز های کوتاه مدت(زیر ساعت)نیز از ایرباس‌های A۳۲۰ و هواپیماهای جت استفاده می کند در حالی در پرواز های طولانی مدت معمولاً از هواپیماهای ایرباس و بویینگ پهن‌پیکر استفاده می کند. از ایرباس های A۳۸۰ که بزرگترین و مجهز ترین هواپیماهای مسافربری جهان است برای اولین بار در ۲۰ نوامبر ۲۰۰۹ در مسیر فرودگاه شارز دوگل پاریس تا فرودگاه جان اف کندی نیویورک استفاده شد.ایر فرانس ایر لاین با کد یاتا AF و کد ایکائو AFR و نشان AIR FRANCE پرواز می کند

برای رزرو پروازهای اروپا با شماره تلفن های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید

WWW.bilitonline.ir

امروز

.
جمعه 30 فروردين 1398.
تاریخ شمسی :
الجمعة 14 شعبان 1440.
تاریخ قمری :
Apr 19 2019.
تاریخ میلادی :

درباره ما

تیم بلیط آنلاین با هدف ارائه خدمات نوین و کاملا متفاوت در زمینه ارائه انواع بلیط های داخلی و خارجی افتتاح گردیده است.

http://bilitonline.ir

عضویت در خبرنامه

شما اینجا هستید: Homeایرلاین خارجیایرلاین ایر فرانس